[]

İDSO Konserlerinde Emekliler İndirimli Bilet Alabiliyor mu?

Merhaba,

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası'nın konseri için babamlara bilet alacağım da. Emeklilerin indirimli bilet alma hakkı var mı operadaki gibi ve online alımda da indirimli seçeneğini seçerek bunu yapabiliyorlar mı?

Teşekkürler.

 
Indirimli secenegi var da emeklilere oluyor muydu bilmiyorum. Bilet alirken yazmiyor mu ogrenciler, ogretmenler vs diye?


  • stavro  (08.12.19 21:27:22) 
Operada indirimli'nin kapsamı yazıyor ve emekli de dahil, fakat idso'da indirimli / öğrenci yazmışlar. ikisini ayrı ayrı mı anlamalıyım, yoksa bu indirimli ve öğrenci farklı şeyler mi demek onu çözemedim.


  • bi mekan  (08.12.19 21:48:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.