Espriyi anlamadım - Umut Sarıkaya

eksiup.com

Bardağı tutmak zor diye gıcık olup tasarlayan kişiyi öldürtmüş diye anladım ben.

  • sopiro  (08.12.19 20:39:23)
mafya küçücük tasarlanan kulp yüzünden tasarımcıyı öldürtmüş. ironik mafya tiplemesi

  • avatar is back  (08.12.19 20:43:06)
Rudolf Diesel'e selam çakmış sanırım. Diesel motorunun mucidi abimizin sır ölümü, kayboluşu var. Cesedini Kuzey Denizi'nde kayıkçı bulmuş falan diyorlar. Çay bardağı kulpsuzdur, kulplusunu tasarlayan adamın akıbeti onun gibi oldu demeye getiriyor. Mühendis tayfanın çok büyük geyiği, goygoyudur bu Diesel hikayesi. Umut Sarıkaya da gemi inşaat mühendisliği okumuş, yüzde yüze ona atıf bence

  • freedonia  (08.12.19 21:41:59 ~ 21:49:27)
Bu kulplu çay bardağını tutmak oldukça zor, bi o kadar da saçma bir tasarım zaten.

Konu tamamen gereksiz bir icat yapan tasarımcıya gıcık olmak.
  • John Bloor  (09.12.19 08:31:49)