Nisan ayında kesilen trafik cezası?

Eve dün tebligat gelmiş. tee 4 Nisan'da hız cezası, yav ben arada araca muayane bile yaptırdım. 8 aydır gelmeyen ceza neden bugün geldi, sene sonu geldi hedefler mi tutmadı nedir. Az buz da değil 500 lira ceza gelmiş. O gün neredeydim ceza doğru mu diye OGS sorgulayayım dedim, o bile 6 aydan öncesini sorgulatmıyor :) Yok yani ceza yediysek doğruysa ödeyeyim sıkıntı yok hak etmişimdir de, böyle 8 ay ceza mı bekletilir. Var mı başka böyle çok geriden ceza gelen?

1 yıl sonra bile gelen cezalar var maalesef

  • 112 hayat kurtarır  (08.12.19 10:22:00)
gecen ay 1 yil onceki ceza gelmis. bir de faiz isletmisler.

  • brkylmz  (08.12.19 10:34:04)
Devlet kurcaladikca bulduklarindan para istiyor daha eski cezalarda gelebilir hazir ol

  • basond  (08.12.19 10:39:02)
Dönem dönem toplayıp yolluyorlar. 1 yıllık ceza ödediğimi bilirim.

Mevzu biraz da şundan kaynaknakli, bu posta masraflaeinicin (ciddi yekun tutar) ödenek lazım, bunun planını başta doğru yapmayınca bekliyor cezalar sonra bütçeye dahil edilip para çıkınca hepsini yolluyorlar.
  • kisa  (08.12.19 11:21:56)