Enpara mı Cepteteb mi

Ivır zıvır işler için ufak meblağlı bir hesap açmaya karar verdim.

Empara mı yoksa cepteteb mi daha iyi? Hangiisne başvurmalı.

Tercihim Enpara olurdu.

  • birdenbire  (07.12.19 21:42:09)
ana hesap olarak kullamayacağım. mesela spotify fatura gibi ufak tefek ödemeleri yapmak için.

  • Jeckson  (07.12.19 21:56:38)
enpara daha güzel. ikisini de kullandım.

  • jelly bear  (07.12.19 21:58:54)
ikisi de var yıllardır.
ikisinin de faydasını gördüm.
al gitsin, ne kaybedersin?
  • işimdeyim gücümdeyim  (07.12.19 22:03:29)
Cepteteb için bilgim yok.

Enpara'dan memnumum. Özellikle müşteri hizmetleri epey iyi. Daha dün kredi kartı ile ilgili merak ettiğim bir sorum için aramıştı. Görüşme bittikten birkaç dakika sonra arayıp, ilgili konu hakkında bir bilgi verdi.

Enpara'yı birikim için açmıştım. Maaşımın bir kısmından Euro alıyorum. Türk lirası ise Gecelik Birikimde duruyor. Spotify ve Netflix'i bu ay itibariyle Enpara üzerinden ödemeye başladım.
  • put it in your appropriate place  (07.12.19 22:28:33)
cepteteb havalanlarinda ucretsiz hizli gecis hakki veriyor. eger sik sik ucak yolculugu yapan birisiysen cepteteb daha mantikli olur.

  • crucio  (08.12.19 03:14:00)
her ikisinden de açtır, enpara'yı kullan.
Ama ikisinden de açtır, masrafı yok bir derdi yok.

Enpara en küçük paraya bile faiz veriyor, cepteteb 2500 liranın üzerindeki parana faiz veriyor.
Mesela 3000 lira koyarsan hesaba enpara'dan 3000TL için faiz alırsın, cepteteb'de 500 lira için faiz alırsın.

Ama cepteteb'in de havaalanında vs. güzel avantajları var. O yüzden her ikisini de al.
  • michael_knight  (08.12.19 11:56:54)