[]

doktor ünvanını alma süreci konusunda bilginiz var mı?

enstitüde mezuniyet işlemlerimiz tamamlanır tamamlanmaz alamıyor muyuz bu ünvanı? şimdi bir iki entry'ye denk geldim, bürokratik işlemlerden dolayı 5-6 ay beklendiğine dair, var mı böyle bir durum?

ilaveten, böyle bir gecikme ortaya çıkarsa, o süre zarfında dr. öğretim üyesi kadrosuna başvurmanın da önü kapanmış olmuyor mu?


 
Mezuniyet 1-2 ay içinde e devlete işleniyor. E devlete işlendi mi ünvanı almış oluyorsundur


  • kickboxer  (07.12.19 14:03:59) 
Temmuz’da aldım, ağustos ayında tüm her şeyi teslim ettim, eylül’de geçici mezuniyet belgesini aldım, ekim ortası e-devlete düştü, kasım’da tez yök veritabanında aktif oldu


  • passion rules the game  (07.12.19 14:17:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.