[]

Boyun arkasinda beze

Aylardir var. Doktora gitmeli miyim? Hangi bolum?
 
Boyun arkası neresi tam olarak


  • goodman  (07.12.19 13:37:09) 
geçenlerde ben de benzerini yaşadım. kulak-burun-boğaz ya da genel cerraha gidin ikisi de bu işten anlar. benim lenf nodülüm şişmişti iltihaplanmıştı. o yüzden beze oluşmuştu ve daha sonrasında lenfler için verilen bir ilaç iyileştirmişti. şimdiden geçmiş olsun.


  • un4given  (07.12.19 13:37:43) 
Boyun zaten arka oluyordu evet unuttum bogazi.


  • 000000  (07.12.19 13:42:33) 
Çene altındakilerden bahsediyorsanız, diş çürükleri, boğaz enfeksiyonları neden olabiliyor. Koltuk altı, köprücük kemiği ve kasıklarda olması biraz tehlikeli. Muhtemelen bir şey yoktur ama doktora giderseniz ultrasonla anında ne olduğu belli olur.


  • goodman  (07.12.19 13:50:26) 
Benim de boyun arkasında vardı leblebiden biraz büyük genel cerrahi doktoru on dakikalık lokal anestezi ile aldı patolojiye gitti temiz çıktı.


  • heidi'nin dedesi  (07.12.19 13:52:27) 
Cene degil arkada


  • 000000  (07.12.19 14:00:29) 
Büyük ihtimal yağ bezesidir de git doktora tabii. Genel cerrah olması gerekiyor diye biliyorum.


  • j r r tolkien hayrani  (07.12.19 17:07:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.