[]

website template önerisi

data mining için bir websitesi yapmam lazım, kendim template üzerinden yapabiliyorum.

ama bir türlü template seçemiyorum. çok temel ana sayfa sayfalar iletişim sayfası falan yaptım ama hiç ilgi çekmedi.

toplam 15 sayfa var bunların 2 tanesi anasayfa ve iletişim.
3 konu başlığı var ilk konu başlığının altında 3 ikincisinin altında 4 üçüncüsünün altında 6 sayfa var
hepsi ayrı konular ve hepsinde en az 1500 karakter yazı var konuyu anlatan. konu anlatımı bence zorunlu.

önceki sitede text ve küçük resimler koymuştum. şimdi ise her bir sayfanın bir sunum gibi olmasını istiyorum. yani her bir sayfa onepage olabilir. biraz apple'ın ürün sunumu gibi konu sunumu.

ama uygun template bulamıyorum. kendimde oturup kod yazmak istemiyorum.

themeforest'dan vs öneriniz varsa süper olur.

 
data mining için web sitesi yapmaktan kastınız nedir onu tam olarak anlamadım, data mining hakkında bilgi sunmak amaçlı mı yoksa siteye girenlerin/kullananların verisini toplamak mı amaç?


  • faati  (07.12.19 15:55:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.