kredi kartı bilinmeyen harcama

normalde mobilden kredi kartı sekmesinde kredi kartıyla yaptığım bütün harcamaları görebilirdim o dönemin. bu sefer 130 lira borç görünüyor ancak hiçbir harcamamı göremiyorum. gene ödedim ama hatırlamıyorum böyle bir harcama yaptığımı. bunun olayı nedir müşteri hizmetlerini arasam ordan görebilirler mi harcamalarımı?

Offline çekim olabilir. Temassız ödeme olabilir.

Geçen hafta 100 lira kesti benim bankam da, aradığımda "şu tarihte işlem yapılmış ama kim yapmış vs göremiyoruz ekstrede gorunur" gibi saçma şeyler söylediler. Şikayet edince de çekim yokmuş offline islemmis diyip iade ettiler. Hâlâ bilmiyorum offline işlem ne
  • akatreil  (06.12.19 23:58:44)
Kart aidatı falan olabilir.

  • kibritsuyu  (07.12.19 09:46:16)
Borç olarak mı görünüyor, yoksa limit olması gereken az mı? Benim işbankasında limitn olması gerekenden az görünmesi sorunu var normalde offline işlemse bir süre sonra yansıması gerekir işlemlere, mh ile iletişime geçin isterseniz.

  • atom karincanin torunu  (07.12.19 09:51:40)
kart aidatı değil. en iyisi pazartesi günü arayayım tam anlamıyla saçmalık.
borç olarak görünüyor bu arada.

  • papuayenigine02561  (07.12.19 12:13:51)