ankara'da yapılacaklar

ankara'da gezilecek, yapılacak şeyler önerir misiniz? her cumartesi bir şeyler yapayım diyorum. normal gidip takılmalık bir kafe bile olabilir. gençler sanırım genelde kızılay'da takılıyor.

medeniyetler müzesi ve anıtkabir'e gittim.

ulusta müzeler var biri sürü. ankara kalesi var. günübirlik beypazarına gidilebilir.

  • jelly bear  (06.12.19 20:51:59)
ben beypazarini sevmistim ama bu havada kesin cok soguk olur.

  • in vino veritas  (06.12.19 21:00:59)
ilginizi çekiyorsa tiyatro, opera vs takip edebilirsiniz.

  • cekcekli  (06.12.19 23:51:28)
atatürk orman çiftliği ve mta tabiat müzesi ziyaret edilebilir

  • mcsword  (06.12.19 23:59:11)
Koç Müzesi, Etnografya Müzesi ve meraklıysan PTT pul müzesi de ilginç gelebilir.

  • retrofit  (07.12.19 10:34:17)
valla su anda her taraf festival, illaki ilginizi ceken bir tane vardir, cankaya belediyesinin, arkadas kitabevinin meshur aylik kultur sanat rehberleri var, en azindan bir dosttan falan onlardan alin. ankara kultur sanatin en ucuz, en ulasilabilir, en cesitli oldugu sehirlerden biri, eger kisitli sure ankaradaysaniz, buradayken tadini cikarin. internetteki bir suru websitesinden de cesitli etkinlikleri ogrenebilirsiniz. lavarla mesela guzeldir.

  • mavicorap  (07.12.19 15:14:03)