[]

aile hekimi değiştirmek

ikametgahım yaşadığım şehirde değil. aile hekimi diğer şehirde görünüyor. askerlik için muayene olcam. yaşadığım şehirde nasıl muayene olabilirim?
 
eger calisiyorsan isyerine en yakin aile hekimligine aldirabiiyorsun kaydini.


  • in vino veritas  (06.12.19 20:58:18) 
e-nabızdan istediğiniz yere alabilirsiniz.


  • mysql34  (06.12.19 21:31:50) 
e-nabız uygulamasından değiştirebilirsiniz. olmazsa toplum sağlığı merkezi'nde sizi uygun bir aile hekimine kaydettirirler.


  • unalub  (06.12.19 21:32:23 ~ 21:32:38) 
öğrenciyim çalışmıyorum.

e-nabız üzerinden çok uzun sürer mi? 1 günde olur mu? bu arada şu an için bir ikametgah adresim yok gösterebileceğim yaşadığım şehirde. :/ kısa süreliğine yurtta kalıyorum çünkü. askerden sonra adresim olacak.
  • nick bulamadim  (07.12.19 17:39:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.