[]

bedelli yoklama

yoklama yok görünüyor. ne yapmam gerek bugün son mu? edevlet üzerinden bir form doldurdum. aile hekimi dışında bir şey var mı?

bir de ben ikametgahın olduğu ilde değilim. bu yüzden başka şehirde gitmem gereken aile hekimi. bunu değiştirebiliyor muyum?


 
Doktora gitmedim henüz. Bu durumda sıçtım mı? Bugün yoklamanın son günü sanırım


  • nick bulamadim  (06.12.19 12:08:25) 
Yollamayı kaçıran yok mu :(


  • nick bulamadim  (06.12.19 14:13:34) 
askerlik şubesini aradım yoklama 21'ine kadar sürüyor dediler. bugün son gün değil dediler. hatta tc'mi alıp baktılar. peki neden 6 aralık yazıyor orada?


  • nick bulamadim  (06.12.19 20:07:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.