en avantajlı kredi kartı hangisi?

şu an eft havale ücreti almayan yıllık aidatı olmayan düzgün kampanyası olan en avantajlı kredi kartı hangisi?

Kampanyalardan yararlanan birisiyseniz bana göre bonus fix card iyi bir seçim olur, aidatsız ama kampanyalara parayla katılabilirsiniz, diğer kartlarda böyle bir seçenek yok.
Havale eft için de net Enpara tavsiye ederim ben.

  • atom karincanin torunu  (06.12.19 11:21:49)
en temizi enpara gibi gorunuyor sizin icin, kredi karti var ve havale eft para almiyor

  • sweetoffice  (06.12.19 11:54:56)
enpara kredi kartı. eft havale ücreti aidat vs yok. hatta düzenli kullanırsan her sene hesabına 100 tl hediye olarak yatırıyor. her ay binlerce lira market, giyim, akaryakıt gideri olan, çok sık alışveriş yapan biri değilsen bilindik bankaların kredi kartlarının çok bir esprisi yok. 10 yıldır axess kullanıyorum. güya birinci kredi kartım. yılda toplasan 10-15 tl gibi komik bir chip para verir, onun dışında henüz herhangi bir numarasını görmedim.

  • sir gawain  (06.12.19 14:30:12 ~ 14:31:34)
cepteteb

  • contavolta  (06.12.19 15:14:31)
Enparanın yıllık aidat ödemesi kalktı diye biliyorum ben ancak ceoteteb ile aylık harcama sözüne bonus alabiliyorsunuz. Aylık 1000 TL harcama sözüne 100 - 110 TL gibi bir bonus veriyordu. Ben iki senedir bu şekilde bonus alıyorum.

  • yercekimini kendine ceken adam  (06.12.19 22:39:13)