Antalya'dan Ankara'ya Dosya Göndermek (En hızlı Taşıma Şirketi?)

Antalya Muratpaşa'dan Ankara Sinema Genel Müdürlüğüne bir dosyayı (Altındağ-Kale) 9 aralık mesai bitimine kadar en hızlı şekilde hangi kargo şirketi ulaştırır?

aras kargonun günaydın diye bir seçeneği var. ertesi gün saat 10'a kadar teslim; fakat kargoya 10 ya da 11den önce vermek gerekiyor.

  • garaser  (06.12.19 08:42:32)
şu anda en temizi birini ayarlamanız olur bence.
bütün kargo şirketleri yılbaşı ve blackfriday mevzularından patlamış durumda.
ayın 3ünde verdiğim sipariş 10unda teslim edilecekmiş kendi programlarına göre.

otobuse ver eş dost alıp teslim etsin garanti olsun.
  • qxgviper  (06.12.19 11:49:08)
araya haftasonu giriyor ve cogu kargo sirketi dagilmis durumda, haftalardir bekleyenler var. kargo ile çok sıkıntılı olur diye dusunuyorum; ups,dhl filan bir sorulabilir ama

  • sweetoffice  (06.12.19 11:54:16)
aras pert olmuş durumda, günaydın servisi tamamen çökmüş. ankara'da da kimsem yok. dhl ve ups'ye bir bakayım.

  • mind mischief  (06.12.19 12:08:39)
Eşe dosta sor otogarda bir tanıdık bul. Çaycı da olur, otobüs şoförü de, farketmez yeter ki tanıdık olsun. Ona durumu anlat bir muavin ayarlasın, muavinin cebine 20 lira harçlık koy, sağ Salim gider o evrak. Ondan sonra Ankara otogarda bir tanıdığın gitsin teslim alsın veya kurye ayarla muavinden alsın adrese götürsün. Bu işi yapanlar var.

  • yesil basli govel santor  (06.12.19 14:19:18)
Thy kargo ile göndermiştik biz. Ama ankarada bir tanıdığınızın olması şart.

  • sacrilegious  (06.12.19 17:08:41)