[]

Yüzünü buz kabına daldırmak

Once Upon a Time ... in Hollywood filminde Leonardo Di Caprio yapıyor bunu izleyenler görmüştür, niye yapıyorlar bunu nedir olayı?
 
Annem genç kalmak için olduğunu söylerdi. Ankara'da sabahları yüzünü kar ile yıkarmış. Cilde iyi geliyor cidden. Bir de çok pis dayak yemişsen yüzün balon gibi olmasın diye yapabilirsin.


  • prole  (06.12.19 02:32:21) 
Ayrica, insanlar dahil memeli hayvanlarda, suya dalma refleksi denilen bir refleks var. Nefesi tutarken yuzun soguk su ile temas etmesi bu refleksi tetikliyor ve sonucunda kalp atis hizi yavasliyor, nefes alis veris duzeliyor. Stresli durumlarda ise yarayan bir sey.


  • Haldamir  (06.12.19 02:53:22) 
ödemi alıyor bu yüzden


  • awareim  (06.12.19 08:46:43) 
Gergin kalmasini saglar.
Jennifer aniston yuzunu ve memelerini her sabah buzlu suya sokarmis bir soykentiye gore.

  • janderzel zartanyan  (06.12.19 10:08:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.