Google hesabımdan yapılmış olan restoran değerlendirmesi

Dün bir restoranda internet şifresini girmesi için garsona telefonu vermiştim (hala insanlara güveniyorum evet). Demin yorumunuz beğenildi diye bildirim geldi. Simply süper diye yorum yapmışım. Tam olarak telefonun garsonda olduğu saatte.
Önce aklıma bu yorumu silmek geldi ama bu cüret yanlarına kalmasın, en azından korksunlar istiyorum. Ne yapabilirim? Olay Almanya’da geçiyor.

beğenen de o garson muymuş?

  • malheiros  (05.12.19 13:50:15)
@malheiros bilmiyorum, fark eder mi?

  • mezzosprite  (05.12.19 13:57:30)
Oha garson restoran hakkında yorum mu yapmış mı yani seni telefonundan, yuh? Doğru mu anladım

  • neverletyougodown  (05.12.19 14:07:32)
@neverletyougodown aynen

  • mezzosprite  (05.12.19 14:09:39)
baska bir sey olmasin? sifreyi girmek max 5-6 saniye surer. google maps'e girecek de mekanin adini yazip bulup yorum yazacak da...

  • brkylmz  (05.12.19 14:13:08)
Şifreye bakmam lazım diye telefonu götürdü, 1 dk falan onda kaldı

  • mezzosprite  (05.12.19 14:16:06)
ahahah cakala bak yaa.

  • brkylmz  (05.12.19 14:17:17)
Eğlenmenize sevindim arkadaşlar, bu kadar şaşırmanızı beklemiyordum :)
Napiyim, var mı yapılacak bir şey? Yoksa aynı mecrada rezil etme yoluna gideceğim.
Üstelik kötü bi yer de değildi, normalde de iyi bir yorum yapabilirdim aklıma gelseydi. Neden böyle bi şeye ihtiyaç duydular anlamadım.
  • mezzosprite  (05.12.19 14:20:31)
Bence o yorumu silin ve yorum olarak "wifi şifresi girmek için aldığı müşteri telefonundan kendi mekanlarına ovgu dolu yorum atan restoran" yazın. Dediğiniz gibi rica etseler siz de begenmissiniz zaten yorum yazabilirdiniz. Yaptıkları terbiyesizlik bence ve karşılıksız kalmamalı.

  • nick dedigin  (05.12.19 14:20:59 ~ 14:23:18)
google hesabınla yorumu değiştir 1 yıldız ver. diğer yaptırımları bilemiyorum. garson türk müydü? :)

  • scudman1  (05.12.19 14:22:25)
nick dediğin +1
bence de bu yazdıklarınızı aynen yorumda yazın puanı da 1e düşürün

  • Tam1Hi0n3  (05.12.19 14:22:34)
Irkçılık olur diye belirtmedim ama hint restoranıydı, garson da muhtemelen hintti

  • mezzosprite  (05.12.19 14:23:54)
Avrupa'da kişisel alan çok katıdır, bir garsonun müşteriye buna cesaret edebilmesi kovulma sebebi zaten. Garson kesin göçmendir, hatta almancılardandır büyük ihtimal, İtalyanlar da olur bak onların da laubalisi, köylüsü çoktur. G. İtalyanın köylüleri Londra'da, Berlin'de hizmet sektöründe çalışıyor full. Karşı cins durumları varsa muziplik yapıp, muhabbet kurmak istedi büyük ihtimal sizle siz o an farketmediniz beğendiğini falan güme gitti. Aksi durumda organize kötülük var:) Olayı çok büyütmenin manası yok bence bir daha kapısından geçmezdim yalnız.

  • neverletyougodown  (05.12.19 14:30:22)
oha! usenmemis girmis! acip fotograflara da bakmis olabilir. gerci telefonu elinizle vermissiniz ama...

yorumu silmeyin ve yenisini yazin bence.
  • yoggi  (05.12.19 23:36:08)