Turkcell vs. Vodafone

Şimdi ben Turkcell kullanıcısıyım. Aylık ortalama 100 kaat fatura ödüyorum. 120 dakikalik konuşma paketim var. 120 de turkcell veriyo 240 dakika. En çok hangi hatlarla konuştuğum bilgisine ulaşamıyorum maalesef. Turkcell o görüntülemeyi, hatta onu bırakın, totalde kaç dakika konuştuğunuz bilgisini bile siteden kaldırmış.Detaylı fatura da gelmediği için kontrol etme şansım yok. Ayrıca, iphone kullandığım için internet paketi de alıyorum ve turkcellde internet paketi ya 100 mb 10 tl, ya da 1 gb 30 tl. yani arası yok. Oysa ben 200 mb civarı kullanıyorum.

şimdi sorum şu. avukat olduğum için vodafone'un cep kamu tarifesine girebiliyorum. şu tarife www.vodafone.com.tr
30 tl'lik paket mantıklı geldi.

Numaramı taşımalı mıyım? artısı eksisi ne olur? bilemedim.

Danke

ben turkcell gold plus kullanıyorum. 1 gb internet + 5000 dk (turkcell içi) + 1000 dk (her yöne) + 1000 sms toplam 109 tl. size de bu uyuyor gibi. ama tabii ki voıdafone veya avea turkcell'e göre daha uygun oluyor fiyat olarak.

  • sen git ben geliyorum  (19.04.10 13:27:55)
dostum seninle ayni durumdaydim iphone turkcell internet paketi vs. bende cok tereddut ettim ve sonunda vadofone a gectim. cidden diyorum ucuz ya valla turkcell den oyle bir tiksindim ki kaziklansam bile biraz da bunlara kaziklaniyim demistim :D fakat yok oyle bir sey 3-4 gun icinde numaram tasindi yalniz dikkat et sim verirken 64kb lik iste 32 lik isteme :D haha:)

  • l6205013  (19.04.10 14:37:08)
turkcell avukat cell çıkardı . şöyle ki 2500dk tüm turkcell, 2500 dk seçtiğin 5 numara ve avukatcell olanlar ve 300 dk tüm diğer sabit vs. vergi dahil 49 tl
bunun 79 tl likm olanı var yukarıda verdiğim dk ları 2 ile çarp.bana uygun geldi..

  • kerem75  (19.04.10 15:05:16 ~ 15:05:56)
Bu avukatlar kulübü süpermiş. Ama turkcellde telefonu açan arkadaşların haberi yok. Bu yüzden ısrar etmek gerekiyor. Ona geçicem.

  • kahvegibi  (19.04.10 15:32:04)
çağrı merkezinden geçilmiyor turkcell extralarda form doldurup imzlatıyorlar bilgine.

  • kerem75  (19.04.10 15:34:15)