[]

beni icraya vermişler ne yapmam gerekir?

vodafone net internet kullanıyordum. sözleşmem bitti. taahhütüm bitti. ben de modemi vodafone'a gönderdim ve aboneliğimi iptal ettirdim. ama adamlar cayma bedeli kesmişler. zaten internet iptalini de oyaladılar faxla 2 3 ay oradan geçirdiler. ne kadar şikayet etsem de takmadılar. şimdi beni icraya vermişler eve maktup gelmiş. ben şimdi yurtdışındayım. türkiyeye 1 ay sonra geleceğim. uyap'a girdim alacak+vekalet+masraf 800 lira borç yazıyor. burda haklı olan benim çünkü taahhüt tarihi doldu ve modemi de gönderdim. yani yapmam gerekenleri yaptım. bu cezaya itiraz etme şansım var mı? ödemek zorunda mıyım? karşı dava hakkım var mı? ne yapayım?
 
bi benzerini avea zamanında ben yaşadım. kapatmadılar hattı. sonra bende sallamadım ve hayatımda ilk kez icraya verildim. üstelik 50tl borç için :) avukatlık ofisini aradım uçuk kaçık bi rakam söylediler. pazarlık yapıp 300tl yatırdım ve borcu yoktur kağıdı istedim. farklı çözümler var mı bilmiyorum ama ben uğraşmak istemedim.


  • scudman1  (05.12.19 14:25:23) 
7 gün geçmeden itiraz edin


  • kirmizi baslikli mario  (05.12.19 16:59:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.