[]

Ankara'da kerebiç yiyebileceğimiz yer, künefe de olumlu

Merhaba arkadaşlar

Bu olağanüstü şeyin geçen hafta fotoğrafını gördüm. O günden beri iyi değilim. Bu bu nasıl bir şeydir Allah aşkına? Özellikle Kızılay, kavaklıdere, Tunalı civarı bir yer önerisi gelirse şükela olur. Kerebiç yoksa künefe de olur.

İşte meşhur kerebiç:

resimag.com/i/8b5e731f06a

Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
Ben çok severim ama yiyenler genelde hayal kırıklığına uğruyorlar.
Bilginize.
Bununla birlikte Ankara için tavsiye yok malesef ama eğer severseniz ve Mersin'e uğrarsanız -ki bir mersin tatlısıdır- 52 kat metropol'ün doğu tarafındaki büyük pastaneden mutlaka alın. Olağanüstüdür.
  • yesil basli govel santor  (05.12.19 13:10:55) 
Bir mersinli olarak favori tatlımdır kendisi. Yalnız sonradan yiyenlerin bir kısmı köpüğünü pek sevemiyor.

Ben mersin'den sipariş veriyorum direkt. İstanbul'a 2 gunde geliyor.
  • fraise  (05.12.19 13:13:23) 
Balgat ziyabeyde bi yerde tabelası vardı kerebiçin. Kapanmış mıdır bilmem


  • glamdr1ng  (05.12.19 13:14:58) 
ben hiç sevmem kerebiçi ya. mersinliler hariç seven var mı merak ediyorum.

mersinden sipariş ver +1
  • kablelvuku  (05.12.19 13:17:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.