iphone 6 pil değişimi için öneri?

benzer duyuru 1 sene önce açılmış.
iphone 6 kullanıyorum ve pili artık öldü.

apple resmi sitesinde pil değişimi 319 TL. zaten telefon artık garanti kapsamı dışında. daha uygun fiyata değiştirebileceğim bir yer önerisi olan var mı?

konum istanbul

ben gecen ay fixplan ankarada degistirdim. 185 tl idi. gayet memnnunum. hatta gecen mesaj geldi indirim varmis yuzde 20 mi ne.
tek dezavantajiniz kargolamak.

  • omonia  (04.12.19 18:37:40)
indirim 29-30 kasimmis meobildeyim duzeltemedim.

  • omonia  (04.12.19 18:38:37)
çok teşekkürler ama yedek telefonum yok ve sürat kargo'ya hiç güvenmiyorum :/ o yüzden o opsiyonu eledim.

  • calucifer  (04.12.19 18:41:59)
Deji marka olan pil fena değil fiyatına göre.

  • karacigerim vur kadehlere  (04.12.19 18:49:08)
Evde değiştirmek çok kolay 10 dakika sürmüyor. 80-90 liraya var gittigidiyor'da pil. Genelde yanında gerekli tornavidayı falan da gönderiyolar.

  • mirafiori  (04.12.19 19:01:18)
değiştirirsin ucuza ama orijinal olmaz. uzun vadede değmez ucuza kaçmaya.

  • jelly bear  (04.12.19 19:04:10)
dışarda çakma bir pil ile değiştirecekseniz deji marka olanla yapın daha iyi. en azından bilinen marka. tabiki en iyisi apple store da yaptırmak cidden farkı hissettiriyor.

  • outis2  (04.12.19 21:23:43)
iki arkadaşım o kadar uyarmama rağmen sahte pil taktırdı iphone 5s'lerine. iki ay sonra pildeki şişmeden dolayı ikisi de telefonun ekranını eline alıp telefonları hurda parasına elden çıkardı.

deji meji hikaye. 100tl ucuza kaçmak için 1000+tl'lik telefonu çöpe atmak isteyip istemeyeceğin burada asıl konu.
  • avianthem  (04.12.19 21:49:19)
Ben iki kere değiştirdim çakma pil ile birşey olmadı. Ne şişme ne performans düşüşü. Markasını bilmiyorum görüntü olarak orjinali gibi üstünde apple logosu falan var ama okuduğum kadarıyla Apple hariç kimse orjinal pil takmıyor,başka yerlerde bulunmuyor. zaten 200 ama orjinal diyorsa %98.76 o da sahte pildir. O yüzden dedim kendin değiştir diye, en azından kazıklanmamış olursun.

  • mirafiori  (04.12.19 21:54:31)