ayrıldığın sevgili ile görüşmek

ayrıldıgınız sevgiliniz ile görüşüyormusunuz?

arkadaş ortamı, iş, okul dışında bir ortak noktanız yok ise görüşüp konusurmusunuz? engellermisiniz?

siz ne yaparsınız?

nasıl biri olduğuna ve nasıl ayrıldığına bağlı.

görüştüğüm de var görüşmediğim de.
  • isvicre rakisi  (04.12.19 17:45:50)
Karşı taraf da isterse ben görüşmeyi tercih ederim. Görüşmediklerimle karşı taraf istemediği için görüşmüyorum.

  • pati  (04.12.19 17:54:33)
Tüm iletişimi kestim. Sağlıklı olan bu. Hatta kopmamızı kolaylaştırmak adına her yerden engelledim.
Ayrıldıktan 1 sene sonra bir arkadaş ortamında görüşmemiz gerekti, sınav sebebiyle Ankaraya gitmiştik. Grup halinde yemek yedik sonra vedalaştık.

  • megalomaniac  (04.12.19 18:06:29)
sevmiyorsam görüşebilirim. seviyorsam görüşemem.

  • jelly bear  (04.12.19 18:10:00)
Eski sevgili ayak bağıdır, kesilip atılmalı. Bomboş iş görüşmek.

  • karacigerim vur kadehlere  (04.12.19 18:13:43)
Konuşmam ama engellemem. Stalklamam, terkedildiysem gururumu ayaklar altına almayacağımı bildiğim için barışmaya çalışmam, konuşulması gereken bir ortamsa ilk adımı atmam vs.
Terkettiysem de zaten soğumuşumdur. Oralı bile olmam

  • filipis  (04.12.19 18:14:51)
bu zamana kadar biri hariç hiç biri ile görüşmedim. onunla da sex içindi görüşmemiz.
görüşmem. ne gerek var. oturup ne konuşulur eski sevgiliyle?

  • scudman1  (04.12.19 18:57:02)
Yalnızca biriyle ayrıldıktan sonra bir yıl süreyle ve uzayan aralıklarla görüştük. Sonra başkasından hoşlanmaya başladı, görüşmeyi kestik. Diğerleriyle görüşmüyorum. Çok absürd kavgalar neticesinde ayrılmadıysak ya da ayrıldıktan aylar, yıllar sonra saçma sapan salça olmazlarsa engellemiyorum.

  • epistemic_regress  (04.12.19 20:17:05)
Hicbiriyle gorusmuyorum.
Bana kalsa gorusurum ama oyle bi ortam olmadi hic. Cunku bazen cinsel cekim bitse de arkadas kalmak isteyebiliyorum.
Biriyle oldu kisa bi sure ama sadece 1 haftaya falan florte dondu is. Direkt bi daha gorusmeyelim dedim ben de.
Bence ulkemizde boyle bi kultur yok.
  • Flipsflops  (04.12.19 21:08:59)
sadece 1 tanesiyle irtibattayım, hatta belirli aralıklarla meme, komik video vs. yollaşırız. ikimizin hayatında da birbirimizle yapabildiğimiz bazı şeyleri yapabilecek insan yok(spesifik ilgi alanlarını içeren kültürel sosyal etkinlik vs.), bu yüzden bu tarz konularda yüz yüze buluştuğumuz da oluyor, sohbet ettiğimiz de. ilişkide olaysız dağıldığımız için birbirimize karşı büyük sevgi ve saygı duyuyoruz, ben insan olarak da çok seviyorum kendisini.

ama bu istisna, geri kalanların çoğuyla olaylı dağıldığımız için ne instagramda bir yerde eklidirler ne de görüşürüz; çoğunu yolda görsem yolumu değiştiririm hatta.

yani kişiye ve ilişkiye göre değişiklik gösterdiği için kesin bir şey demem. görüşülebilecek insanlarla beraber olmayı tercih ederim hatta.
  • Bruce  (04.12.19 21:24:49)
hayır, görüşmem. karşılıklı saygıyla iş bitsin muhabbet kesilsin

  • mrenton  (04.12.19 23:20:38)
görüşüyorduk aslında sonra olayın içine sıçtım, kapısına dayandım, görüşemez olduk.

  • inekadam  (05.12.19 01:50:58)
engellerim kafa rahat.

  • wacot  (08.12.19 15:37:44)