İnternet aracılığıyla harçlık elde etmek?

Sorum şudur ki aranızda internetten para kazanabilen kişiler var mı? Varsa hangi platformları kullanıyorsunuz ve yaptığınız iş & işler nelerdir?

böyle is yok benim bildigim duydugum.

para iste kazaniliyor.

burada gelip reklam tiklama, foto secme isleri gibi isler söyleyenler cikacak. bunlar harclik cikarmaz. yaktigin elektrik daha fazla öyle düsün :)

bu tarz isler icin sunu düsünün her zaman, böyle bir is varolsaydi ki bahsettigim sekillerde var ama saatte 10 cent para degil. hintliler zaten aninda ele geciriyor.

illa internetten is diyorsaniz yazilim ögrenin app yapip google playe koyun. kardesimin yaptigi islerden ayda eline 1-2 bin lira arasi geciyor. inanin 3-4 ay reklam tiklayacaginiza snunla vakit gecirin geleceginiz kurtulsun.
  • duygusuzromantik  (04.12.19 00:46:55)
hocam ya instagramdan elbise çiçek böcek satacaksın, ya da büyük düşünüyorsan çin'den plastik milastik bir şeyler getirtip amazondan hepsiburadadan falan satacaksın. mesela ikeanın ürünlerini gitti gidiyorda %25 kar koyarak satmaya çalışan insanlar var. aynı ürün ikea'nın sitesinde de satılıyo falan. bu dediklerimi kombine de edebilirsin. onun dışında youtuber twitchçi olmak falan para için yapılacak şeyler değil. alacağın pcnin mikrofonun parasını çıkarman bir kaç yıl sürebilir. bu işleri seviyor ve sürekli yapabilir olmalısın. ilginç, eğlenceli veya öğretici olman gerektiğini de ekleyelim. bunun yerine herhangi bi cafede, avm'de ya da markette işe girmek daha kolay

  • Hakan1980  (04.12.19 01:59:30)
evet mumkun. kalifiye isleri, youtuberligi, instagramdan urun satmayi vs saymazsak, en basit yontem ve herkesin yapabilecegi is mechanical turk programlarina katilmak. yine bu programlarin en bilineni amazonun. www.mturk.com sitesinden kayit olabilirsin

  • crucio  (04.12.19 03:26:29)