[]

hangi marka tartı alayım?

sb.




 
tanita derim.

bu arada beklentiniz ne? sadece kilo mu ölçsün? yoksa vücut analizinizi de mi yapsın? telfonla bağlanıp bütün kayıtlarınız mı tutulsun?
  • cedric tweedledee  (03.12.19 20:42:02) 
12 yıldır sinbo kullanıyorum memnunum
kalibrasyonunu kontrol ediyorum hala doğru tartıyor

  • basond  (04.12.19 00:26:07) 
sinbo


  • ayaklibalik  (04.12.19 01:02:25) 
Ucuz dijital bir tartı işini görür bence. Ben o telefona bağlananlara falan güvenmiyorum, tartıldıkça datanı analiz edip sana reklam çıkartıyodur sonra.


  • mirafiori  (04.12.19 13:30:19) 
Dijital alma, her çıktığında farklı gösteriyor.


  • antihero  (04.12.19 13:32:18 ~ 05.12.19 21:53:49) 
teknosa'dan preo akıllı tartı almıştım geçen sene. diyetisyendeki tartıdan 1 kilo fazla gösteriyor ama onun dışındaki değerler bayapı uyumlu idi tavsiye ederim


  • lesfeuillesmortes  (04.12.19 13:36:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.