[]

çalışma arkadaşım uyuz oldu. bana da geçer mi?

acaip stress oldum şu an. el bile sıkışmadık ama montu astığımız yer aynı. nasıl engellerim bulaşmasını? oda da küçük kaldığımız?
 
eşya temasından geçebilir
oturduğu koltuğa oturma yakın temasta bulunma

  • lcha  (03.12.19 14:18:16) 
Müdürünüze bahsedin, arkadaşına izin mizin versinler? Tüm işyeriniz sonra uyuz olacak falan...


  • malheiros  (03.12.19 14:40:34) 
bulasici hastaliklarla ise gelmek yasak degil mi?


  • duygusuzromantik  (03.12.19 14:47:47) 
Yüksek alkol oranlı el dezenfektanlarından alın, elinizi bir yere her temas ettirdikten sonra elinize uygulayın. Lakin dikkat edin obsesif olmayın sonra:)

Monttan falan geçebilir maalesef, aynı yere asmayın temas etmesin.

İyileşene kadar bence izin alsın.
  • Trene çelme atan adam  (03.12.19 14:54:10) 
İşe giderken kullandığınız kıyafetleri 90 derecede yıkayın, kuruyunca battal bay çöp poşetlerine hava almayacak şekilde koyup üç gün bekletin. Sakın ha sakın arkadaşınızın koltuğuna kanepesine kumaş türü ıvır zıvırına temas etmeyin. Başımdan geçti, çok zor. İntihara bile sürükler adamı.


  • antihero  (03.12.19 15:55:03 ~ 05.12.19 21:54:20) 
uyuz insanin is yerinde hatta sokakta ne isi var. arkadasinizin evde durmasi lazim.


  • crucio  (03.12.19 16:21:09) 
Asıl montlardan geçiyor hem de. Sakın aynı askıya aşmayın. Yıllar evvel salaş bir rock barda montlarini asan iki arkadaşıma geçmişti. Çok iyi hatırlıyorum.


  • old possum  (03.12.19 16:30:57 ~ 16:31:56) 
Montunuzu aynı yere asmayın, aynı koltuğa oturmayın, fiziksel temasta bulunmayın yeter. Yani elinde tuttuğu kalem, kağıt vb. şeyleri alsanız bulaşma olmaz. Lavanta kolonyası kullanın ya da el kreminize lavanta yağı damlatıp kullanın; uyuz mikrobu lavanta kokusunu sevmez.


  • anthemis nobilis  (03.12.19 17:45:22 ~ 17:46:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.