Mi Bluetooth airdots kulaklık? Sporda kullanılır mı

Koşu bandı yürüyüş burpee mekik vs hararetlerde kulaktan düşer mi? Amacım sporda müzik dinlemek

aynısından bende var, sadece sporda kullanıyorum düşmüyor.

ama alet çok iyi değil, hele hele telefonda konuşmak mümkün değil. ayrıca dışarıda yürürken vs sürekli bağlantı koparıyor.
  • awlmi  (03.12.19 13:13:49)
piyasada çok fazla sahtesi var. güvenilir bir satıcıdan aldığınızdan emin olun. (trendyol'dakilerin çoğu sahte mesela, n11'de de çok fazla sorun yaşayan var)

hatta performansla ilgili yorumları okursanız kimi ay diyor kimi feza. muhtemelen kimisi orjinali kimisi de 3 dolarlık çakma olanı yorumluyor.
  • brkylmz  (03.12.19 13:31:26)
Sahtesi çok dediği gibi arkadaşın. Ayrıca Redmi modeli yerine Mi olanı tercih edin çok daha kaliteli.

  • synthetic a priori  (03.12.19 13:42:45)
kardeşime hediye olarak almıştım. kulağa çok iyi oturuyor ama ses kalitesi çok kötüydü. çok tiz, kullanmaya başladıktan 5 dk sonra insanının beyni ağrıyor ve yoruyor. dizaynı hoş ama kalitesi alınmalı.2 gün sonra iade etmiştim.
anker markasını öneririm

  • MtKrt  (03.12.19 14:57:30)
redmi yerine mi olan hangisi ya ben de bakıyorum bu kulaklığa da mi olanı bulamadım?

redmi olan satıcısı hepsiburada olan bi ürün var. bunun sahte olma olasılığı var mı acaba.
  • ayin yazari  (03.12.19 15:34:32)
@ayin yazarı

Mi Airdots diye geçiyor. Rengi beyaz olacak. Rengi beyaz Redmi, rengi siyah Mi yok.
  • synthetic a priori  (03.12.19 19:09:53)