[]

camtasia ekran kayıt sorunu

1 saatlik skype görüşmesi esnasında kayıt alındı, görüşmeden sonra save tuşuna bastığımda bilgisayara kaydetmiyor.

"capture-1.trec dosya bulunamıyor. Dosya adını denetleyin ve yeniden deneyin"

şeklinde bir uyarı veriyor. Ekli dökümanlar ile açıklamaya çalıştım.

özetle, bilgisayara bu video kaydını alıp, ilerleyen zamanlarda tekrar izlemem lazım. varsa bi fikri olan şimdiden teşekkür.

 
başka bir klasör seçerek, başka bir dosya adıyla ve hatta mümkünse farklı bir dosya formatı ile deneme yapardım ben olsam.


  • emfuzi  (03.12.19 13:43:58) 
@emfuzi : aga oldu be, oh be ! :)


  • daglien  (03.12.19 17:59:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.