Şu ceket nasıl? Parasını hak ediyor mu?

Alınır mı, ısıtır mı? İçi de tahmin edebileceğiniz gibi yünlü ve kalın, ince değil.

www.mavi.com

Hep almak istediğim bir kot mont ancak bu fiyatlarından ötürü alamadım bir türlü.
Bence güzel.

  • wolfg  (03.12.19 10:44:51)
benim için iticiliğin ceket hali tam olarak bu linkteki şey. ısıtmasında sorun olacağını sanmıyorum içi kürklüymüş, kazakla atkıyla falan üşümezsiniz de bu paraya daha hani şık ve güzel bir şey alınabilir sanki. neyse ben bişey demiyom.

  • evde liyakat kalmamis  (03.12.19 10:50:12)
bununla kış geçer mi? bence geçmez. yani soğuk havaları atlatır ama kar veya yağmurda işe yaramaz. hani ekstra olarak alınabilir ama kış geçirmek için alınmaz.

  • elorelia  (03.12.19 10:54:38)
icindeki "kurk" gercek degil ki. herhangi bir izolasyon saglayacagini dusunmuyorum.

  • hot potato  (03.12.19 10:57:04 ~ 11:02:33)
bir kere kısa, ikincisi içi kürk bile olsa dışı kot..özellikle karlı yağmurlu bol nemli havalarda bir işe yaramaz +1

  • ozgur bir kusun hatirati  (03.12.19 10:58:35)
affedersin ama kışın bununla g*tün donar. ara mevsimlerde giyilir ama.

  • sir gawain  (03.12.19 11:08:06)
Ceket çok kötü. Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama akdeniz için bile yeterli olacağını sanmıyorum.

  • asteriks  (03.12.19 11:21:52)
kar ve yağmurda iş görmez bence de. bir de bu tarz ceketler bana frank gallagher'ı hatırlatıyor ondan sevemiyorum ne erkekte ne kadında.

  • muslugubozukhayrat  (03.12.19 11:28:29)
Yukarıda dendiği gibi, iticiliğin ceket hali diye düşünüyorum ben de. Şimdiye kadar yakışan insan da görmedim.

  • sopiro  (03.12.19 12:12:21)
300 lira verilmez buna
daha iyi markaların aynı fiyat seviyesinde daha şık ve kaliteli ürünleri vardır.

  • neorealism  (03.12.19 12:50:17)
1- kis kot ceketle gecmez. bilmiyorum belki antalya'da, izmir'de gecer.
2- kot ceketi cok severim bir erkek olarak, kizlara da yakistiririm ama bu bence guzel degil.

  • baldur2  (03.12.19 13:08:03)
Bizim kıza ara mevsim için H&M'den aldık bunun benzerini. Kış geçmez bununla. Ben kot ceketin içi kürksüzünü severim ancak anladığım kadarı ile gençler arasında çok beğenilen bir şey. Alacağınız tek kışlık ceket buysa almayın, ama 10'lu dereceleri hava yağışlı değilse rahat geçirirsiniz. Ben de giydim 1-2 defa. Epey sıcak tutuyor.

  • SiyamkedisiZorro  (03.12.19 13:20:06)
Koton'dan falan daha uygun fiyata alirsin ici kurklu kot ceket.

  • stavro  (03.12.19 13:52:06)
Bende kadifesi var bunun mis gibi ceket ne gommusler arkadas. Levis de retrolari var onlar da cok iyi ama daha pahali 500 600 lira.

  • hindistan cevizi  (03.12.19 15:55:04)