[]

Mikrodalganın içine porçöz sıktım artık kullanılmaz mı?

Rengi açılsın diye sıktım, nasıl arındırırım, kaç kere silmeliyim. Yoksa artık ağzı açık kap koyamaz mıyım?
 
bu soruları servisine sormak daha mantıklı. porçöz iç kısımdaki fana da girmiş olabilir. oraları silip arındırman mümkün olmayabilir.


  • burty  (03.12.19 08:53:26) 
fiber bezle - sarı mutfak bezi- 4-5 kez sulu biçimde iyice silin, açın kapağını bi gün havalansın ne varsa uçup gitsin sonra kullanın.


  • babafingo  (03.12.19 09:00:23) 
yıkayabildiğiniz kadar derinlemesine yıkayın. ben şahsen porçözle temas etmiş bi şeyin içinde yemek ısıtmak istemezdim. acayip derecede etkili, soluması bile zararlı bi ürün çünkü.


  • mg3929  (03.12.19 09:27:00) 
mikrodalgayı sildiğimde (porçözle değil ama cifle mesela) ıslak bezle iyice durulayıp sonra bi kase su ısıtıyorum içinde birkaç dk, su buharıyla aralarda kalan şeyler atılsın gibi bir mantıkla, sonra da kağıt havluyla içi silip, kapağını açık bırakıp havalandırıyorum. içime sinmezse veya bir deterjan kokusu alıyorsam bir kase daha su koyuyorum.


  • ozgur bir kusun hatirati  (03.12.19 10:51:46) 
Kaldir cope at kendini zehirleme


  • E.R.W.  (03.12.19 13:20:32) 
içine limonlu su koy en yüksek ayarda kaynat, dikkat et taşmasın.


  • m orak  (03.12.19 14:54:19) 
porcoz ne alaka, mikrodalga icinde kirec mi birikiyor ?


  • orpheus  (03.12.19 23:39:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.