[]

xiaomi mijia m365/m365 pro - kugoo m2 pro

şimdi bu aletler bizde 4500 tl civarına satılıyor, yurtdışı fiyatlarına bakıyorum 2500 tl civarı. hatta kugoo satan yer yok gibi. gümrüğünü ödeyerek alayım daha ucuz olur diyorsun sizin ülkeye göndermiyoruz diyor totoşlar.

bi fikri olan?


 
şimd ibaktım internette 3500TL'ye var.
Gümrük vergisi ÖTV'si aynı fiyata gelir zaten.
Risk almaya değmez
  • €xpolerer  (03.12.19 08:38:42) 
Türkiyede de xiaomi'yi 2800-3000 civarına sattılar geçenlerde. Takıp edin indirimli yakalarsınız bence(pro değildi ama)


  • nhk ni youkosu  (03.12.19 11:43:19) 
6-7 ay önce gittiyordaki cepport adlı mi satıcısından almıştık 2800'e. hatta bi ara baktığımda birazcık daha düşmüştü fiyatı. arada iniyo çıkıyo. 4500 baya yüksek. gittigidiyordaki o satıcıyı takip edin. hatta arayıp sorun bence. 3 tane aldık, problem yaşamadık.

www.cepport.com.tr
  • ehti  (03.12.19 12:46:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.