[]

e-mail hesabıma erişmeye çalışmışlar

Dün gece 2.25 ve 4.10'da romanya'dan e-mail adresime girmeyi denemişler.
Başıma ilk kez böyle bir şey geliyor. Şifrelerimi değiştirdim sabah uyandığımda.

Erişimleri engellenmiş ancak yine de tedirgin oldum.

Almam gereken ek bir önlem var mı?

 
amerikan başkanı dahil herkesi devreye sok!

şifreni değiştirdiysen sorun yok. mümkünse lastpass indir ve zor bir şifre belirle. ezberde bile tutamayacağın kadar zor olsun ve bunu lastpass'te sakla.
  • Tears of Devil  (02.12.19 23:55:10) 
siyayey
efbiyay
mossad

herkes devrede. barrack obama, mcdonalds trump hepsine haber ver.

şifreler dışında ip kısıtlaması yapılabilir. google sistemleri yeterince gelişmiş durumda. yinede bankacılık şeysilerine izin vermemenizi ve wifi şifrelerini hep değiştirmenizi tasfiye ederdim ben olsam yaparmışımdır.
  • baldan kaymak  (02.12.19 23:57:51) 
Two-factor kur


  • malheiros  (03.12.19 00:12:21) 
2FA


  • crucio  (03.12.19 00:38:53) 
2FA + 1

Hatta mümkünse özel bilgi içeren tüm hesplarınızda iki aşamalı doğrulamayı kullanın. Duo Security gibi bir uygulama kullanıp, tek kullanımlık şifrelerinizi tek elden yönetebilirsiniz.
  • patates  (03.12.19 13:49:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.