[]

3 yıl sonra iş buldum - duty free

Arkadaşlar şimdi ben 3 yıl boyunca işsizdim sürekli iş ilanlarına başvuru lyordum sonunda bir iş oldu üstelik orta dereceden hallice İngilizcemle ing sınavına girerek. gelgelelim bu iş havalimanında duty free de satış danışmanı benim merak ettiğim eğer tecrübesi olanlar varsa ne tarz bir İngilizce bizim işimizi daha çok görür örnek verirsem garsonlarda ki menü bİngilizcesi gibi bu meslekteki gerekli İngilizce kalıpları nelerdir? kaç para ? ne kadar? gibi ayrıca maaş bana duyduklarımın biraz altında geldi sizce burada çalışanların maaşlari ne olmalı?
 
hayırlı olsun kankacım. bizim bir tanıdık yeni havalimanında duty free'de çalışıyor kıdemli olarak 2 haneli rakama çok yakın maaş alıyor. ama çok uzun süredir çalışıyor o yüzden yanıltıcı olmasın. bu adamlar yıllık %15 20 zam alıyorlardır muhtemelen.


  • Tears of Devil  (02.12.19 23:56:44) 
beklemişsin ama değmiş, gözün aydın :)


  • banagazozalnuri  (03.12.19 00:21:05) 
cok zorlayici bir ingilizce olacagini sanmiyorum. ortadan hallice ise olur.

hayirli olsun, umarim seversin.
  • yoggi  (03.12.19 01:14:37) 
hayırlı olsun, iyi kazançlar.


  • debian  (03.12.19 02:50:59) 
sigaralar ne tarafta
bunun alkol oranı kaç
şu parfümden var mı
elektronik sigara var mı?
B14 kapısı ne tarafta?
sigara içme alanı ne tarafta?
  • emfuzi  (03.12.19 08:40:32) 
Hayırlı olsun.


  • CursedChico  (03.12.19 15:10:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.