[]

82 ekran hd ready tv'de görüntü kalitesi.

youtube'dan video indirip tv'de oynatacağım.

720p ya da 1080p indirmişim çok fark eder mi? sonuçta tv hd ready dandik bir şey.
ne dersiniz daha çok vakit harcayıp 1080 indireyim mi değer mi?

 
Değmez, 720 p yeter


  • okumakserbestbegenmeksart  (02.12.19 23:27:29) 
hd ready: 720p'ye kadar, 1080i belki
full hd: 1080p'ye kadar

AMA - bu bilgi "ekranından yüksek çözünürlükte kaynak anlamsız" demek değil, örneğin 4K'yı 1080p'de oynatmanın bariz kalite kazancı var: www.youtube.com - yine de buradan sonrası fazla teorik.

özet geç piç: 720 yeterli.
  • celeron 300a  (03.12.19 00:33:27 ~ 00:33:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.