[]

american tourister parasını hak ediyor mu?

Kullanan var mı? Yurtdışına eşya taşıyacağım
 
Sadece bir seferlik ihtiyaç ise hayır gerek yok ama alıp ömürlük kullanılabilir. Samsonite in bir altı gibi.

Yerli olarak çs li (üç harfli) bir marka vardı unuttum şimdi. O da çok kaliteli ve daha uygundur.

Ama sadece yurtdisina giderken bir sefer eşyaları taşımak içinse Kadıköy ya da mercan a gider oradan alırdım.
  • kisa  (02.12.19 23:22:22) 
Tek seferlik değil aslında sonrasında hep oradan oraya olcak


  • tuborg yesili  (02.12.19 23:34:26) 
Marka iyidir o kesin ancak bu markayı sormak yerine valiz tavsiyesi olarak bakmak daha faydalı olabilir. Dediğim markayı hatırlamıyorum ama internetten bakılabilir. Duyuruda da bahsi geçmişti.
Bunun yanında mercan yokuşunda cantacilar vardı. Vakit varsa gidip orada dolaşarak almak da keyifli ve mantıklı olabilir.
Acele değilse bir şekilde indirim vs beklemeli derim. Bir de viaporta (sabiha Gökçen'nin orası) samsonite in mağazası vardı. Arkadaşım bir kaç kez oldukça indirimli çantalar aldı.
  • kisa  (02.12.19 23:38:40) 
American Tourister'ın hem kabin boyunu, hem de orta boy bagaj bavulunu yıllardır sık sık uçaklı seyahatlerde kullanıyorum, çok memnunum.


  • la lykia  (03.12.19 00:13:27) 
Samsonite ve american tourister artık aynı markanın zaten. Shell olandan alacaksanız marka gözetin yok kumaşsa pierre cardin vs. Alın geçin fark etmiyor. Bizim iki seyahat gören american touristerımızın(kumaş) dışı daha ilk seferde yıprandı.


  • kullanıcıadımbuolsun  (03.12.19 09:12:44) 
kral çanta


  • KidLazer  (03.12.19 10:42:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.