[]

bluetooth kulaklık tavsiyesi

Merhaba ahali,

Type-c girişli xiaomi telefonum var çevirici ara kablosu bozulup durduğu için kablosuz kulaklık alacağım.

İdare eder seviyede de olsa müzik dinlemelik
Telefon görüşmesi de yapabileceğim ve en önemlisi küçük kulaktan düşmeyecek kulaklık önerir misiniz?

Bütçe max 300 TL

 
kulak içi kulaklık tavsiye ederim. kafa üstünü yatarken kullanamıyorsun ve yazın çok terletiyor. jbl'nin uygun fiyatlı kulaklıkları var 200 lira civarı. zaten 300'e kadar olan kulaklıklar aşağı yukarı aynı. sony'ninkileri alacaktım bir ara ama amazon yorumlarında insanlar malzeme kalitesinden şikayetçiydi.


  • prole  (02.12.19 22:20:53) 
ben de ayni mantikla yola cikip Anker soundbuds slim aldim. memnunum simdilik.


  • yoggi  (03.12.19 01:19:55) 
30 lira daha ekle mi airdots pro al hocam aynı girişli Xiaomi telefon bende de var.


  • selfdestruct  (03.12.19 19:11:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.