Hasta Golden’a Şifa Arayışı (İstanbul)

Merhaba,

Arkadaşımın Köpeği birkaç haftadır günden güne artan sağlık sorunları yaşamakta, vücudunda birkaç yara oluştu, yerinden kalkamaz hale geldi, acilen bir veteriner, bir çözüm bulmamız gerekiyor ancak arkadaşımın ailesi maliyeti karşılayamayacak durumda olduğu için ne yapacaklarını bilemiyorlar, istanbul içi nasıl bir çözüm bulabiliriz bilginiz var mı?

Veteriner fakultesine goturun.

  • oscar  (02.12.19 10:25:59)
İstanbul Anadolu yakasında petmosfer veteriner kliniği var Adatepe'de.
oranın sahibi ecem hanım'a bir gösterin, ödemede kolaylık ya da başka türlü bir yardım yapacaktır.
iyi bir hekimdir, hayvanseverdir.

geçmiş olsun.
  • blatta hiberna  (02.12.19 10:29:59)
Petmosfer’i aradım ama maalesef yardım edemeyeceklerini, en basit kan testinin bile 650₺ tutacağını, başka testler de isteyeceklerini, ve ilaçlar da eklenince daha da maliyetli olacağını söylediler.

  • deneme  (02.12.19 10:56:57)
evet, kan testleri falan bayağı pahalı.
hay allah…
o zaman Oscar'ın dediği gibi veterinerlik Fakültesi'ne götürmeniz lazım mecburen.
yani en ufak harcama dahi yapamayacak durumdaysalar, başka çare yok.
  • blatta hiberna  (02.12.19 10:58:54)
veterinerlik fakültesi en uygun çözüm gibi görünmekle beraber ben yine de kendi gittiğim kliniğin bilgisini de bırakayım: www.foxvet.com.tr

  • bir garip melek  (03.12.19 01:58:09)