[]

Duvara zarar vermeden nasıl A4 kağıt yapıştırabilirim?

Kiracı olduğum evin yatak odasının duvarı bomboş. Çok sevdiğim birkaç görselin çıktısını alıp duvara yapıştırmak istiyorum fakat sonrasında iz kalmasını istemiyorum. Nasıl yapabilirim?
 
en temizi diş macunu. ama çok sürmeyin kağıdın önünden belli olur.


  • lancelot du lac  (01.12.19 19:25:01) 
süt sürün yapıştırın, suyla çıkar hemen


  • Tears of Devil  (01.12.19 19:35:53) 
www.hepsiburada.com
bu şekilde hamur yapıştırıcılar hem güçlü hem iz bırakmıyor.
her kırtasiyede vardır
  • aslindasorunumpsikolojik  (01.12.19 19:47:03) 
hamur yapıştırıcılar iz bırakıyor. çerçeveleyip command bantlarla asabilirsiniz.


  • inheritance  (01.12.19 23:18:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.