Xiaomi nasıl bir telefon?

Merhaba,

Annam sadece facebook, whatsapp, arama ve radyo kullanıyor telefonda. şimdiki telefonu arızalandı, yeni bir tel almak istiyorum.

Xiaomi nasıl bir telefon? aşağıdaki ürün hakkında bilginiz var mıdır?

www.hepsiburada.com

5a olan sürümünü 2 sene önce babama almıştım kullanıyo hala taş gibi.

  • nahtoderfahrung  (30.11.19 17:24:06)
"Alma" diyecek çıkacağını sanmam.

  • prole  (30.11.19 17:35:27)
Xiaomi'nin telefonları fiyat/fayda bakımından rakipsizdir. 7a yerine 8a alın bence 50 lira farkla www.hepsiburada.com
bataryası daha büyük, ön ve arka kameraları daha iyi daha güncel bir alet.

  • karacigerim vur kadehlere  (30.11.19 17:58:22 ~ 18:01:34)
Telefon iyi .Ama kargolar patladı. Geçen hafta kargoya verilen telefonum , henüz işlem görmedi. Verdiği ptt şubesinde bekliyor.

Aceleniz varsa bu aralar hepsiburada'dan almayın.
  • ycaycayca  (30.11.19 18:45:18)
xiaomi bi telefon değil bir marka. ama bAzı telefonları çok güzel. yalnız linkteki telefonu önermem. insanların kafasındaki çinli çakma algısını oluşturan dandik telefonlardan biri bu. insanlar 800 liraya telefon alıp sonra memnun kalmayıp iphonedan iyisi yok diyor. minimum redmi note 6 modeli bi telefon almanızı öneririm. bunu alacaksanız da çok çok büyük olmasın beklentiniz. anne telefonu olarak iş görür evet bir yere kadar.

  • papuayenigine02561  (30.11.19 18:57:43)
Garantiyi fazla sorun etmiyorsanız Kayıtlı orjinal not 6 pro 4/64gb yi ararsanız 1050tl ye bulursunuz (arkasında made in china yazılanları arayın).
Linkteki telefon güya 1400 TL den düşmüş. Zaten en çok tutulan kayıtlı modeli note 8 (yanılmıyorsam 64gb)in fiyatı okadar şu an .

  • Erva  (30.11.19 19:20:17)
yakında bütün ülke şayomi kullancak. çevremde dehşet bir hızla geçiş var. özellikle ayfon kullanıcıları. paraları yetmediğinden yenisine adamların hepsi arayüzü en çok benzeyen bu markaya geçiyor

  • gameofannen  (30.11.19 19:31:10)
iphone kullanıcılarını iç rahatlığıyla aşağılamamın nedenlerini destekleyecek kadar iyi.

  • neynep  (30.11.19 19:53:08)
senelerdir çeşitli android telefonlar ve iphone kullanmış birisi olarak hayatımda gördüğüm en kötü arayüz ve kullanıcı deneyimi. ben böyle bir embesillik görmedim.

onun dışında özellikle fazla bir beklentiniz yoksa telefondan işinizi görür.
  • cedric tweedledee  (30.11.19 22:17:44)
ram'de 4 gb'in altina cok dusmemeye calisin. bu modelde 2gb var.

onun disinda marka olarak cok iyi. ust modellerin kameralari da cok iyi (www.donanimhaber.com)
  • toua tokuchi  (30.11.19 22:27:17)
Sadece dediğin gibi kullanacaksa gayet yeterli bence birde redmi 6 var ona bak, 8a da olur. Boyut kalınlık önemli ise 6 iyi aralarında. 8a 6.2 inç ise onuda tavsiye etmiyorum kadın eline büyük kalıyor. Bunlar parasına göre güzel telefon. Yalnız kargolar patlamış halde hareket yok. Hepsiburada nin lanet yönü bu adamlar ptt kargo ile çalışıyor.

  • Topalordek  (30.11.19 22:53:01)