kulaklık garantiye göndermek

aldığım kulaklıklar sürekli bozuluyor. ucuz olduğu için de garantiye falan vermek aklıma gelmemişti. garanti belgesini görünce aklıma geldi. halbuki bunu da gönderebiliriz. 6 ay önce aldığım kulaklığın 1 tarafı bozuldu. amazondan philips marka almıştım. hatta ondan 6 ay önce başka bir tane almıştım o da bozulmuştu. bunları göndersem olur mu? normal kulakiçi kulaklıklar. gönderen oldu mu?

kopma falan yoksa genelde direk yenisini gönderiyorlar.

  • solitude ov the lonliest star  (30.11.19 14:02:56)
gerçekten mi? 6 ay arayla 1 yılda 2 tane aldım. ikisini de göndereyim o zaman.

  • black mamba  (30.11.19 14:05:41)
bu arada garanti belgesi imzalanıp tarih falan yazılmamış. sıkıntı olur mu bu durum?

  • black mamba  (30.11.19 14:06:52)
Fatura fotokopisini ekleyin yanına, sıkıntı olmaz.

  • John Bloor  (30.11.19 14:09:42)
daha önce böyle bir şey göndermedim servise. kargoyla mı göndermek gerekiyor? kendim götürüp anlatmam mı gerekiyor? direkt bir merkez yok sanırım. internetten baktım yetkili servisler var ama nasıl göndersem bilemedim.

  • black mamba  (30.11.19 14:13:30)
faturasıyla birlikte aldığınız yere götürün/gönderin yenisini gönderiyorlar. ben çamaşır makinasında yıkamıştım beats solo kulaklığı. haliyle bir süre sonra bozuldu, gönderdim yenisini yolladılar.. :P

sonra o da kendiliğinden bozuldu, onu da gönderdim bir kere daha gönderdiler yenisini..

sonra o da bozuldu ama garanti de bitmişti.. :P
  • asabi  (30.11.19 14:13:36)
amazondan aldım. o yüzden bilemedim nereye göndersem.

  • black mamba  (30.11.19 14:19:20)
Garanti belgesinin içinde yetkili servisler yazar. Onlardan birine götürmen lazım.

  • himmet dayi  (30.11.19 16:38:38)
garanti belgesi kılavuz şeklinde değil de kutunun üstüne yapıştırılmış bir belge. servisi internetten buldum da amazon değil di mi muhattabım?

  • black mamba  (30.11.19 17:16:09)
amazon türkiye ise mail atabilirsin, nedir ne değildir öğrenebilirsin. eğer yurtdışından aldıysan servisine gönder gitsin..

  • asabi  (30.11.19 17:45:10)