İkinci el kıyafet alışverişi sitelerini kullanıyor musunuz?

Dolap, Gardrops, Modacruz vs bu siteleri kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız hangisini tercih ediyorsunuz? Gerçekten bir şeyler satılabiliyor mu bu sitelerden yoksa aylarca ürünlerin beklediği vakit kaybı uygulamalar mı bunlar?

Zamanında iyi para verip pek kullanmadığım birkaç parça şeyden kurtulmak için bu tip uygulamalar geldi aklıma ama hiç internet üzerinden ikinci el alışveriş deneyimim olmadığı için sizlere sorayım dedim. Her türlü fikre ve paylaşacağınız deneyimlere açığım ikinci el alışveriş uygulamalarına dair.

Dolaps gardrops a göre daha kalabalık. Değerinde değil de başımdan gitsin mantığıyla fiyat koyarsan satılıyor. Ürünü detaylıca anlat sonra iade falan uğraşma.

  • prizmatik  (30.11.19 14:02:37)
Ters yazmışım, gardrops kalabalık :)

  • prizmatik  (30.11.19 14:36:53)
Modacruz ve dolap kullanıyorum ben. 5-6 parça aldım şimdiye kadar. Ürün de yükledim, henüz alıcı çıkmadı ama. Atmaya kiyamiyorsan uygun fiyata yükle. Belli olmaz yani.

  • elorelia  (30.11.19 14:53:28)
esim bi ara aktif kullaniyordu dolap'i. kiyafetlerinin cogu markaydi (guess, thilfiger, zara vs).

10-15 liraya koydu yuzde 80ini. satin alanlara da 2-3 tane tshirt hediye koyuyordu (cogu uni ogrencisiydi alanlarin). yorumlar artinca cogunu hizlica satti.

cok fazla soru soran pazarlik yapan oldugu icin bi sure sonra bikti, temizlige gelen ablaya verdi hepsini.

300e almistim 150ye satayim diyorsaniz bulasmayin derim. dolabimi bosaltayim, bos yere duracagina birileri giysin diyorsaniz mantikli.
  • brkylmz  (30.11.19 16:51:24)