[]

İşverene excel kullanabiliyorum yalanı attım

Stok kontrolü girdisi vesaire yapacakmışım. Bir sürü şey var internette bununla ilgili. Acaba hangi kaynaktan excel çalışabilirim?

Teşekkürler.


 
excelde ne var ya kolay iş. şunlara bak:

harun can excel dersleri 102 video.
murat kendugan iş başvurusundan önce bu excel formüllerini öğrenin.

bunları sadece izleme ne yapıyorlarsa sen de açıp yap ki pratiğin olsun.
  • tabii lan manyak mısın  (30.11.19 13:19:38) 
çok değişik bir altyapı olabilir çok saçma ve basit bişey de olabilir. dosya gelince gönderirseniz hangi yolu izlemeniz gerektiğini söylerm.


  • kablelvuku  (30.11.19 13:47:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.