japonya'dan ne alinir

osaka sehrine gidilecek.
ne gibi hediyelik esyalar, belki gida urunleri alinabilir? veya fiyat kalite orani duzgun ne gibi urunler alinabilir giyim, elektronik, aksesuar vs olarak?

Osaka yi luksun baskentlerinden biri olarak kabul edebilirsin.almayi dusundugun pahali bir urun varsa osaka daki magazalara bir goz atmak gerekir.ben cok fiyata istedigim bir saati yakalamistim.kdv yi filan aninda dusuyorlar.
Adidas ve nike in ozel magazalari var.nike da kendi istedigim renklerde bir ayakkabi yaptirmistim.adidas ta japonya da olan serileri diger ulkelerde bulamiyorsun.
Elektronikte kendi ilgi alanlarina gore bakman lazim.buyuk departmant storelar var yodabashi gibi.bir gezinmek gerekir.en kotu yorgun oldugun zaman git bu magazalara komple bir katlari masaj aletlerine ayrilmis oluyor.siradan yat hepsinin ustune.tuketici elektronik aliskanliklari biraz farkli bu kardeslerin ama ust duzey elektronik almak istersen iyi fiyat yakalayabilirsin.benim osakadan her donusumde yanimda eizo monitor olmustur bir adet.
Tokyo akiba nin benzerini burada denden town olarak dusunebilirsin.ozellikle figur ,anime merakin varsa iyi gelir.
Genel alisveris icinde shinshaibashi isini gorur.uniqlo ve edwin magazalarini ziyaret edebilirsin.
  • duptıs  (30.11.19 00:18:25)
yodobashi yi sadece tokyoda gördüm ama @duptıs ın dediği gibiyse osaka da da vardır. gitmeden sitesine bakıp fiyatlara bakabilrsin. hatırladığım kadarıyla japon marka ürünlerde ciddi fiyat avantajı vardı. kamera, lens, laptop vs mantıklı.
bi de hatıra olsun diye bi yukata alabilirsin.

  • sttc  (30.11.19 01:08:47)
Ben olsam sumo ile ilgili hediyelik alırdım.

  • diffarentiationation  (30.11.19 01:43:22)
Japon mali kalem al.

  • stavro  (30.11.19 10:30:13)
Matcha ve matchali seyler,
Japonlarin parmak arasi terliklerle giydigi coraplarn(basparmak ayri, baya sirin bisi)

Bi suru degisik incik cincik zihnisinir urunler
  • kuehles blondes  (30.11.19 10:32:49)
Kalem, defter

  • nax  (30.11.19 11:19:19)
elbette japon viskisi, hatta alin ustune komisyonla ben sizden alirim

  • sweetoffice  (30.11.19 11:25:00)