[]

sistem karşıtı dizi film tavsiyesi

yani bilindik şeyleri yazmasanız da olur. fight clubmış, ne bileyim v for vendettaymış, die welle, noviembre, joker vs. gibi kült şeyleri ya da az çok film izlemeyi sevenlerin mutlaka izlemiş olabilecekleri bilindik dizi filmleri atlayalım. böyle arada kalmış, underrated diziler filmler olabilir.

ufak bir düzeltme, mr robot u izledim, law abidin citizen izledim, equilibrium u izledim, arınma gecesini izledim, clockwork orange ı izledim, la haine izledim, captain fantastic i izledim, the believer ı izledim (öneriler için yine de teşekkürler). yani 2015 öncesi yapılmış birçok yapımı izledim. son yıllarda yok mudur böyle diziler filmler.


 
mr. robot


  • Hakan1980  (29.11.19 23:08:59) 
equilibrium
snowpiercer

  • sttc  (29.11.19 23:11:00) 
la zona


  • ganbatte  (29.11.19 23:11:06) 
Law Abiding Citizen
www.imdb.com

  • ya ben lan neyse  (29.11.19 23:19:22 ~ 23:19:37) 
They live


  • olaylar olaylar  (30.11.19 00:00:39) 
+1 snowpiercer


  • kanlakarisikyagmur  (30.11.19 12:11:26) 
Leviathan - Rus filmi
Köpek Dişi
Doğu Avrupa filmleri
Daha aklıma gelirse ekleyeceğim
  • kaset  (30.11.19 18:55:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.