[]

Karikatür sorusu

resimag.com Basit bi dayak yiyince birini çağırma klişesi mi yoksa enişte, at, İskoçya vs gibi öğelerle bir takım gönderme var mı?
 
eksiup.com a yükle.


  • blue eyes white dragon  (29.11.19 21:35:11) 
@blue eyes eyvallah, link yenilendi


  • neverletyougodown  (29.11.19 21:46:51) 
cesur yürek ve birini çağırma klişesi birleştirilmiş gibi


  • cassey  (29.11.19 21:51:24) 
cesur yürekten alıntı ama sadece onunla alakalı değil, böyle film sahnelerinde at bir türlü yerinde duramaz, üstündeki adam konuşurken sürekli kendi etrafında dört döner ya, ona gönderme yapıyor, komik bence.

edit: youtu.be
  • blackmamba  (29.11.19 22:54:18 ~ 22:57:12) 
bir yandan da umud, enişteme, dayıma sktirticem sizi diyerek bir büyüğe adam dövdürtme olayına gönderme yapmış.


  • Tears of Devil  (29.11.19 23:03:31) 
son kare olmasa da olurmuş. ana fikir atın yerinde durmaması bür türlü. benimde hep dikkatimi çekmiştir. özellikle türk filmlerinde daha da bir kıpırdak oluyor bu atlar.


  • ground  (30.11.19 09:20:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.