xbox one s aldım

arkadaşlar,

yanlış anlamadıysam xbox game pass kütüphanesindeki oyunları aynı zamanda online oynamak için sanırım game pass ultimate almak gerekiyormuş.

yani ayrı ayrı xbox game pass+live gold almak yerine direkt ultimate alıyorum.

xbox'ın sitesinde ultimate ilk 3 ay 5.99tl. sorum şu;

bu 5.99tl kampanyası acaba ne kadar daha devam eder? çünkü satın aldığım xbox'ta 1 aylık ücretsiz live pass var şimdilik onunla takılabilirim.

5.99 planına dahil oldum diyelim, 3 ayın sonunda plandan çıkabilir miyim? :) (çakal mod on)

hocam bu geçici bi kampanya, 3 ay sonunda aylık $15 oluyor. iptal edebilirsiniz.

benim önerim şu olur. hazır black friday iken önce gidip 3 yıllık xbox live gold stoklayın. maksimum 3 yıla kadar ekleyebiliyorsunuz zaten.

ardından bu kampanya ile xbox game pass ultimate alın. ultimate zaten live gold içerdiği için, sizde live gold, game pass falan ne var ne yoksa toplayıp o kadarlık ultimate'e çeviriyor. böylece 3 yıllık ultimate almış oluyorsunuz sadece live parası + 5.99 tl vererek
  • aguen  (29.11.19 21:03:54)