[]

ktm duke 250 lik motorsikletimin kitlendiği söylendi ?

tecrübe sahibi arkadaşlardan yardım bekliyorum.

eksisozluk.com


hukuken süreç başlatmalı mıyım ?

 
Geçmiş olsun. Motoru servisten aldıktan sonra bir yıl içinde tekrar bakıma götürmüş müydün?

Bir yıl sonra oluşan arıza için servisi suçlayabileceğini hiç sanmıyorum. Servisin hatası olsaydı 2-3 gün içinde yatak sarardı zaten.
  • Crowley  (29.11.19 11:34:02) 
Uygun garaj gibi bir alanınız varsa, az çok mekanikten anlıyorsanız veya anlayan arkadaşlarınız varsa ve de kendinize güveniyorsanız söküp kendiniz ilgilenin. Sökerken video alın, Her çıkardığınız parçayı benzinle temizleyip numaralandırın. Bir defa kendi tamiratinizi yaptığınızda ustaya servise ta.aklarinizi gösterip " siz adam mı skiyosunuz lan " diyebilirsiniz.

Ama işin içinden çıkamam derseniz birkaç ustadan teklif alın sanayide konuşmadığınız usta kalmasın öyle karar verin daha iyi alternatifler her zaman vardır size düşen en iyiyi bulabilmek.
  • apocalipy  (29.11.19 14:21:27) 
ktm nin 390 larında conta ve hararet + yağsız kalmadan dolayı motor kilitleme durumu vardı. 2017'de motor güncellendi bu sorunlar giderildi.

sizin 250 lik de tahminen 390 a yakın bir blok, tavsiyem facebookdan diğer kullanıcılara ulaşıp benzer durumu yaşayan varsa ne yaptıklarını öğrenmek. bir de avukatınız varsa ondan yardım isteyin, ayıplı mal üzerimden vurmaya çalışın derim.
  • mattiadestro  (29.11.19 16:48:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.