[]

turk.net 100mbps tarifesini kullanan var mı?

Ben son 2 senedir 35mbps olanı kullanıyodum, taşındım ve hattı da taşıdım, tarife değişikliği sayfasında 100mbps seçeneği var, fiyatı 10 tl daha fazla. iş yapar mı?
 
Vdsl modem varsa ve bulunduğun yer uygunsa neden olmasın


  • mg3929  (28.11.19 00:38:30) 
@mg3929 neden olmasın çünkü vanayı açarlarsa bağlantı stabil kalacak mı belli değil.


  • nahtoderfahrung  (28.11.19 00:40:34) 
modem arayüzünden hat değerlerine bakarsan stabil olarak alabileceğin hızı yaklaşık olarak görürsün zaten.


  • konetsu  (28.11.19 02:08:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.