[]

binanın sarsılması

işhanı tarzı bi binanın en üst katında çalışıyorum. sokağa açılan en alt katta da bu aralar yenileme çalışması gibi bir şey var. arada bi bam güm ses geliyor ve bina deprem oluyormuş gibi sarsılıyor. az önce baktım böyle kamyonumsu bir şeyi içeri sokmaya çalışıyorlardı, bi ihtimal onu duvara çarptılar. bilmiyorum başka ne olabilir. tam da bizim ofisin altına denk geliyor çalışma ve hepimizi bi gün aşağı indireceklermiş gibi geliyor valla bi kolona falan zarar verip. haftada en az 10 kez oluyor bu olay son haftalarda öyle diyeyim.
az önce kagıthane belediyesine sikayet ettim. baska yapabilecegim bir şey var mı gelsin kontrol etsin bu insanları binayı çökertmeden? yoksa tüm bu olanlar normal mi?

deprem sanıp aşırı korktuğum için şu an sinirli ve ürkek moda gectim, bir şey yapmak istiyorum.

 
yani tam cevap değil ama alışmak lazım. ben de 2 ay önce yeni işe başladım, iş yerinin 1-2 km ötesinde haftada 2-3 kere dinamit patlatıyorlar. camlar zangır zangır sallanıyor ben alıştım. :D


  • datnet  (27.11.19 17:17:24) 
bu calısmaları yapanlara kibar bir dille daha dikkatli olmaları gerektigini de soyleyebilirsiniz.


  • s0phiesw0rld  (27.11.19 20:49:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.