Ekmek ve şeker yemeden yaşamak mümkün mü?

biraz önce bir duyuru okudum da. sigarayı bıraktığımdan kelli, 1 sene içinde ben de ideal kilomdan 10 kilo fazla almış durumdayım. kilo verme araştırmaları içerisinde her yerde, bu ekmekle şekeri kesmek, tüketmemek gerektiği yazıyor.

Peki bunları hiç yemeden yaşayanınız var mı aranızda?
vücudun bunlara ihtiyacı yok mudur?
güçten düşer miyim? vs. vs.

tabi ki de yasarsin. seker yerine meyve yiyeceksin. beyaz ekmek yerine de tam tahilli/kepekli ekmegi tercih edebilirsin.

  • ermanen  (18.04.10 18:53:43)
birçok besin vücutta şeker olarak depolanıyor zaten. hem meyvelerden de alıyorsun şekeri. şekerli besinler ekstradan şeker sağlıyor. aslında gereksizler ama yemeden de duramıyoruz işte.

  • daysleeper  (18.04.10 18:55:33)
şahsen ben bugüne kadar hiç ölmedim bunun yüzünden :/

  • numbernine  (18.04.10 21:09:56)
Benim sozlukte, Garantili Zayiflama Yontemi diye actigim basliktaki 1 no'lu entry'yi okur ve uygularsan, gelecek sene bu zamanlar eski kilona donersin.

  • compadrito  (19.04.10 00:22:16)