Sahiplenmek ama?

Arkadaslar evin onunde baktigim iki tane kediyle ev arkadasi olmayi dusunuyorum. Bunlar icin her turlu bakim, temizlik, asi, tirnak kesme dahil topluca hizmet alabilecegim bir veteriner var mi? Var tabi muhakkak ama cokta masrafli olmasin istiyorum, dolayisi ile tanidik bildik birileri guzel olabilir. Bu konuda beni yonlendirebilecek birileri varsa cok sevinirim.

Dostum ilk etapta düzenli aşılar var. Aşı başına 60-90 arası bir şey ödersin. Tırnakları zaten o ara ücretsiz keser çoğu. Aşılar standart ücret. Hastalanmadiklari surece de veteriner masrafi olmaz. Tam tarife konusunda simdi hatirlamiyorum ama kedi basina bir 250-300 senelik aşı masrafı verirsin muhtemelen. Bazi asilar opsiyoneldir. Onlari yaptirmazsin durumun yoksa. Nerede oturduguna gore belki referans verebilirim veteriner konusunda.

  • prole  (27.11.19 12:41:25)
Ek: bu söylediğim ilk yıl içindi. Takip eden yillar bu kadar asi yok. Tırnakları kesmeyi de kendin ogreneceksin kedi tirnak makasi alip. Haftada bir ya da iki haftada bir kesebilirsin kendin.

  • prole  (27.11.19 12:42:52)
Sariyer civarindayim, burada mahalledeki teyzelerin gittigi bir vet var ona da soracagim, tesekkurler ilginiz icin.

  • thesomberlain  (27.11.19 13:52:28)
Ben de Sarıyer'de oturuyorum. 2 yıla yakın düzenli gittiğim İbrahim bey var Kilyos'ta.

İlgi alakası çok iyidir. Kedileri sokaktan aldığınızı söylerseniz fiyat konusunda da yardımcı olabilir.

kilyos-veteriner-muayenehanesi.business.site
  • jack ass  (27.11.19 15:38:59)