[]

Hediye öneriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar

Bana çok iyiliği dokunan Çok değer verdiğim birine bi hediye almak istiyorum. Daha önce kitap aldım ama kitap dışında birine ne alınır pek bilmiyorum. Kendisi 30-31 yaşlarında, erkek, doktorasinin son döneminde tezini yazmakla meşgul biri. İşini görecek bir şey almak istiyorum termosu filan var sanırım.

Bütçem 150-200 lira.
Cevaplar için çok teşekkür ederim şimdiden.

 
Üzerine adını yazdırdığınız bir dolmakalem olabilir.


  • karamaleksey  (27.11.19 01:18:44) 
Victorinox marka İsviçre çakısı belirtilen bütçe aralığında uygun olabilir.


  • retrofit  (27.11.19 04:11:12) 
  • flo  (27.11.19 06:39:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.