PS4 - Black Friday ile Hangi Oyunu Alalım?

Hazır indirim varken playstation store ile playstation oynamaya yeni başlayan birine hangi oyunları tavsiye edersiniz?

Teşekkürler.

ben metro exodus ile dmc yi aldım bayadır oynamıodum ps4, metronun ing seslendirmesi ve hikayesi baya zayıf bence. oynanıs olarak önceki oyunlara benziyor ama tünele sıkısıp kalmak yerine yarım acık dünya bi haritada dolasıosun ve atmosferi icine cekio arada. güzel bi post apokaliptik dünya olmus, motion bluru düsürünce de görsel olarak baya beğendim oyunu çok hatırlanır bi yanı yok ama oynatıyor kendini. dmc çok oynayamadım daha ama klasik hack n slash gibi duruyor. hikaye ve lorunu bilmiom saf aksiyon diye aldım, heavy müzik esliğinde canavar kesion kombo falan kasıon zevkli. oynamadıysan gowu al ama bence, oynadıysan spidermani al. onları da acıklayamıcam üsendim su an :d ac odyssey de idare eder bir rpgydi bence oyuna para verdim saatlerimi yedirmem lazım diosan.

  • ryderdew  (26.11.19 22:33:32)
spiderman
god of war
rdr 2
  • mattiadestro  (26.11.19 23:51:07)
red dead redemption 2

  • taurina  (27.11.19 00:13:34)